Morsowanie z okrzykiem dla Michała

29 sty

W niedzielę, 27 stycznia 2019r., dopisała nam wtedy cudowna pogoda. Śnieg, mróz, przerębel, czyli to co Morsiki lubią najbardziej :). Morsowaliśmy wtedy dla Michała. Pokazaliśmy mu, że warto walczyć.

Na samym początku kąpieli nagraliśmy okrzyk dedykowany Michałowi Tilgnerowi. Tzw. Tygrys lub Tiger od zawsze morsuje i jeździ na zloty. Ostatnio był w Kołobrzegu i nic nie zapowiadało tragedii. Michał miał rozległy udar i wylądował w szpitalu. Udało się go wybrudzić ze śpiączki, odzyskał częściowo władzę w ciele i jest w pełni świadomy. Niestety sparaliżowany ma aparat mowy i niedowład w kończynach. Michał ma dopiero 31 lat i nasze wsparcie na pewno doda mu siły do walki.

Przypominamy, że w piątek (1 lutego 2019r.) o godzinie 16:50 w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 1 i 3, Konin) odbędzie się zebranie członków Stowarzyszenia Morsy Konin. Liczymy na Waszą obecność 🙂

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

 

Ponadto informujemy, że w najbliższą niedzielę będzie można morsować standardowo u nas w Gosławicach lub jeśli ktoś ma ochotę reprezentować Nasze Stowarzyszeni w VIII Inwazji Morsów, którą organizują Morsy TUREK. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu 🙂

Zbiórka, jak co roku, na parkingu przy Hali Rondo o g.10.00. Tam postaramy się „poprzesiadać” w samochody, aby każdy nie musiał jechać osobno swoim samochodem.

W sprawie szczegółów kontaktujcie się z Arkiem –Skarbnikiem Tel. 693 607 607

Zapraszamy na największą imprezę zimową Polski centralnej
Plan imprezy :

9:30-11:00 – Otwarcie biura Inwazji, rejestracja uczestników
11:10-11:25 – Przywitanie gości
11:30-11:45 – Chrzest Morsa
11:45-12:15 – Bieg Morsa, towarzyski marsz Nordic Walking
12:15-12:30 – Wspólna rozgrzewka
12:30-13:00 – Kąpiel
13:00-16:00 – Ciepły posiłek i słodki poczęstunek, losowanie nagród
16:00 – Oficjalne zakończenie imprezy

Opłata za udział – symboliczne 5zł.
W ramach opłaty loteria fantowa i inne niespodzianki.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie i programie imprezy.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania całości lub części Inwazji Morsów z przyczyn od siebie niezależnych, takich jak: działanie siły wyższej, klęski żywiołowe, zagrażające bezpieczeństwu i zdrowiu warunki atmosferyczne, działania wojenne, epidemie, atak terrorystyczny, decyzje władz państwowych, samorządowych lub uprawnionych organów bez ponoszenia odpowiedzialności.

Do zobaczenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *