Tymek kontra SMA

11 sty

Morsy Konin włączają się również w akcje charytatywne:) W związku z tym nie mogło nas zabraknąć w Słupcy, gdzie pomagaliśmy Tymkowi w walce z SMA. Cała akacja, która odbyła się 9 stycznia 2022r., zdobyła imponujący wynik 23 955,90 zł!! Morsowanie … Read More »

Świąteczne morsowanie – 26.12.2021r.

27 gru

Śnieg, mróz, zamarznięte jezioro – dostaliśmy wspaniały prezent na święta 🙂 Dziękujemy Mikołaju! 🙂 Taka wspaniała kąpiel przydała się po świątecznych pierogach i barszczyku. Na rozgrzewkę można ponownie zasiąść do stołu 😀 Oczywiście kąpiel udała się tylko i wyłącznie dzięki … Read More »

Morsowanie w dniu 19.12.2021r.

20 gru

I znowu śniegu zabrakło… Może w Święta nas zaskoczy 🙂Pamiętajcie, że widzimy się w świąteczną niedzielę i 2 stycznia 2022 🙂 Czekamy na Was 🙂 Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia z informacją o rozmiarze i imieniu … Read More »

Piękna zima – 12.12.2021

15 gru

Śnieg, lekki mróz, zamarznięte jezioro – na to czekaliśmy od zeszłej zimy! 🙂 Jak cudowanie było w wodzie!Ale nie weszlibyśmy do niej, gdyby nie nasi dzielni Panowie 🙂 Dziękujemy! Morsowanie udało się tylko dzięki Wam!!!!!! Przypominamy, że zbieramy zamówienia na … Read More »

Mikołajkowe morsowanie 2021

15 gru

A w wodzie same Mikołaje 🙂 i Mikołajki 🙂 Jak przyjemnie było na Was patrzeć. Już nie możemy się doczekać czym zaskoczycie nas w święta, sylwestra i oczywiście w karnawale 😀 Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia … Read More »

Morsowanie w dniu 27 listopada 2021r.

29 lis

W końcu jakieś oznaki zimy! Woda coraz lepsza do kąpieli, a na dworze zaczyna pojawiać się śnieg 🙂Czy komuś było zimno? 🙂 Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia z informacją o rozmiarze i imieniu / pseudonimie prosimy … Read More »

Czekamy na zimę… :)

22 lis

Nadal cieplutko. Miejmy nadzieję, że zima szybko nadejdzie.W oczekiwaniu możecie obejrzeć galerię zdjęć z niedzielnego morsowania. Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia z informacją o rozmiarze i imieniu / pseudonimie prosimy wysyłać na adres: sekretarz@morsykonin.pl KLIKNIJ TUTAJ, … Read More »

Do hymnu! :)

14 lis

Kolejne morsowanie już za nami. Tym razem uczyliśmy się naszego hymnu! Spokojnie – tekst wywiesiliśmy na pomoście, więc nie musicie się martwić, że zapomnicie 🙂 Każdy może także zapoznać się z treścią hymnu, który umieściliśmy na naszej stronie KLIKNIJ TUTAJ. … Read More »

Cudownie Was znowu widzieć!

7 lis

Bardzo się cieszymy, że po półtorarocznej przerwie mogliśmy wrócić do Przystani Gosławice i właśnie w tym miejscu rozpocząć nowy sezon! To już 6 sezon naszych kąpieli. Jest nas coraz więcej, a dziś oczywiście jak zawsze, nie zawiedliście!Najważniejsze, że nasza znajomość … Read More »

I morsowanie w sezonie 2021/2022!

31 paź

UWAGA! W  końcu możemy się spotkać! 🙂Zapraszamy wszystkich na I morsowanie w sezonie 2021/2022!Widzimy się 7 listopada (niedziela) o godz.11.30 w Gosławicach! Wspólna rozgrzewka rozpoczyna się o g. 11:45, wejście do wody o g. 12:00. Miejsce: Miejski Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań … Read More »