Indywidualne morsowanie cz. 2

24 styczeń

Przed Wami druga część naszych morsowych wyczynów 🙂 Dzielcie się swoją pasją z innymi – pokażmy, że pandemia nas nie pokona 😀 Czekamy na Wasze zdjęcia 🙂 Miłego oglądania! 🙂

Indywidualne morsowanie cz. 1

17 styczeń

W tym sezonie, niestety nie możemy spotkać się z Wami w Przystani Gosławice. Mamy nadzieję, że sytuacja się poprawi i razem wejdziemy do wody w listopadzie. Część foczek i morsów, mimo przeszkód nie zwalnia tempa. Morsujemy „na własną rękę” – … Read More »

III impreza integracyjna już za nami!

28 lipiec

Trzecia impreza integracyjna Stowarzyszenia Morsów Konin już za nami 🙂 Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się z nami w Gospodarstwie Agroturystycznym „W siodle” 🙂 Mamy nadzieję, że Wam się podobało i że w przyszłym roku powtórzymy to w większym gronie 😀 … Read More »

#GaszynChallenge

15 czerwiec

Morsy Konin również wzięły udział w #GaszynChallenge 🙂 Spotkaliśmy się na jeziorem, aby pomóc Wojtusiowi! Dziękujemy OSP Wielołęka oraz Wielołęczankom za nominacje 😊 Do wyzwania nominujemy : Ślesińskie Morsy Grupa Morsów „Morsjanie” oraz „CarBlack Olejniczak i Wspólnicy Sp.J”.

Odwołane morswanie

13 marzec

Kochane Morsy i Foczki! W trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo związane z aktualną sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz związanymi z nią zaleceniami, jesteśmy zmuszeni odwołać przez najbliższe dwie niedziele wspólne morsowanie. Chociaż nie jesteśmy imprezą masową, zostaliśmy zobligowani do … Read More »

Zimowe szlaki Szwecji 2020

6 marzec

Już po raz drugi uczestniczyliśmy w  wydarzeniu o nazwie „Zimowe Szlaki Szwecji”. Choć zima w Skandynawii nie różni się od tej w Polsce, to i tak było warto!

IX Inwazja Morsów w Przykonie

26 lt.

DZIĘKUJEMY STOWARZYSZENIU „MORSY TUREK” za IX Inwazję Morsów. W niedzielę (23 lutego 2020r.) uczestniczyliśmy w kolejnym zlocie Morsów w Przykonie. Organizacja na najwyższym poziomie, super nagrody, pyszny poczęstunek, a przede wszystkim wspaniała ekipa! Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się znowu … Read More »

Morsy Powidz zapraszają!

18 lt.

Już po raz drugi, 15 marca o godz. 12.00, odbędzie się huczne i odlotowe spotkanie morsów! Spotykamy się na powidzkim Orliku nad brzegiem jeziora. Zapraszamy wszystkie morsy, z bliska i z daleka, nad największe i najczystsze jezioro w Wielkopolsce. Bawimy … Read More »

Dzięki za MORS IV!

10 lt.

Czwarta Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa już za nami! Jesteście niesamowici! Znowu zaskoczyliście nas zarówno swoją frekwencją, jak i zaangażowaniem. Dziękujemy! Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym wymaganiom i że torcik smakował 😀 Już po raz czwarty w zorganizowanym przez Stowarzyszenie Morsy … Read More »

POMAGANIE przez morsowanie :)

3 lt.

Morsy i Foczki – już nie raz udowodniliśmy, że nasze wspólne kąpiele mają pewną piękną moc! Pomagamy! Niepełnosprawnym, pokrzywdzonym przez los, chorym, małym i dużym, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Teraz mamy kolejną szansę!