Dziękujemy za MORS V! :)

8 mar

Piąta Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa już za nami! Jesteście niesamowici! Znowu zaskoczyliście nas zarówno swoją frekwencją, jak i zaangażowaniem. Dziękujemy! Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym wymaganiom i że woda nie była zbyt ciepła 😀 Już po raz piąty w zorganizowanym … Read More »

Tymek kontra SMA

11 sty

Morsy Konin włączają się również w akcje charytatywne:) W związku z tym nie mogło nas zabraknąć w Słupcy, gdzie pomagaliśmy Tymkowi w walce z SMA. Cała akacja, która odbyła się 9 stycznia 2022r., zdobyła imponujący wynik 23 955,90 zł!! Morsowanie … Read More »

Świąteczne morsowanie – 26.12.2021r.

27 gru

Śnieg, mróz, zamarznięte jezioro – dostaliśmy wspaniały prezent na święta 🙂 Dziękujemy Mikołaju! 🙂 Taka wspaniała kąpiel przydała się po świątecznych pierogach i barszczyku. Na rozgrzewkę można ponownie zasiąść do stołu 😀 Oczywiście kąpiel udała się tylko i wyłącznie dzięki … Read More »

Morsowanie w dniu 19.12.2021r.

20 gru

I znowu śniegu zabrakło… Może w Święta nas zaskoczy 🙂Pamiętajcie, że widzimy się w świąteczną niedzielę i 2 stycznia 2022 🙂 Czekamy na Was 🙂 Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia z informacją o rozmiarze i imieniu … Read More »

Piękna zima – 12.12.2021

15 gru

Śnieg, lekki mróz, zamarznięte jezioro – na to czekaliśmy od zeszłej zimy! 🙂 Jak cudowanie było w wodzie!Ale nie weszlibyśmy do niej, gdyby nie nasi dzielni Panowie 🙂 Dziękujemy! Morsowanie udało się tylko dzięki Wam!!!!!! Przypominamy, że zbieramy zamówienia na … Read More »

Mikołajkowe morsowanie 2021

15 gru

A w wodzie same Mikołaje 🙂 i Mikołajki 🙂 Jak przyjemnie było na Was patrzeć. Już nie możemy się doczekać czym zaskoczycie nas w święta, sylwestra i oczywiście w karnawale 😀 Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia … Read More »

Morsowanie w dniu 27 listopada 2021r.

29 lis

W końcu jakieś oznaki zimy! Woda coraz lepsza do kąpieli, a na dworze zaczyna pojawiać się śnieg 🙂Czy komuś było zimno? 🙂 Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia z informacją o rozmiarze i imieniu / pseudonimie prosimy … Read More »

Czekamy na zimę… :)

22 lis

Nadal cieplutko. Miejmy nadzieję, że zima szybko nadejdzie.W oczekiwaniu możecie obejrzeć galerię zdjęć z niedzielnego morsowania. Przypominamy, że zbieramy zamówienia na koszulki z logo SKM.Zamówienia z informacją o rozmiarze i imieniu / pseudonimie prosimy wysyłać na adres: sekretarz@morsykonin.pl KLIKNIJ TUTAJ, … Read More »