Listopadowa pogoda i wiatr nam nie straszne!

20 lis

Kolejne listopadowe morsowanie za nami. Cieszymy się, bo jest nas coraz więcej, a w kąpieli nie przeszkadzał nam nawet fakt, że temperatura powietrza wynosiła 3°C, a temperatura wody 5°C! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz krótkiego filmu 🙂

Przypominamy, że 24 listopada 2017r. (piątek) o godzinie 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 1 i 3, Konin) obędzie się drugie w sezonie 2017/2018 zebranie. Zapraszamy na nie wszystkich członków SMK.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

 

Wszyscy członkowie SMK zobowiązani są wpłacić składki członkowskie  (w wysokości 50 zł) do końca listopada. Można je wpłacać przelewem na konto Stowarzyszenia (zakładka O NAS -> Jak do nas dołączyć?) lub u Skarbnika.

Każda osoba, która już 2 razy morsowała jako osoba niezrzeszona (tylko i wyłącznie po podpisaniu oświadczenia) jest zobowiązana do dołączenia do Stowarzyszenia. Wymóg ten związany jest z uwarunkowaniami prawnymi. MOSiR udostępnia Ośrodek wyłącznie członkom SMK.

Każda zainteresowana wspólnymi, zimnymi kąpielami osoba powinna wypełnić określone dokumenty. Można je wydrukować i przynieść w niedzielę lub wypełnić na miejscu. Jeśli ktoś wybierze opcję drugą to powinien pojawić się w Gosławicach przed godziną 11:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *